100 Yıl Sağlıklı Yaşam Mümkün | Sağlığa Yürü

100 Yıl Sağlıklı Yaşam Mümkün

100 Yıl Sağlıklı Yaşam Mümkün

Uzmanlar vücudun tabiatında olan kendini yenileme ve iyileştirme özelliğini, rejeneratif tıp ile yeniden kazandırmanın artık mümkün olduğunu ifade ediyor.

Beden en temel amacı olan canlılığını sürdürmek için kendini onarma ve yenileme becerisiyle hayat boyu tüm doku ve organların taze kalmasına sebep oluyor.

Her ne kadar şaşırtıcı gelse de gözlerdeki bazı hücreler ile beyin hücreleri hariç tüm doku ve organlarımız kendini yenileme yeteneğine sahip.

İnsan yaşanan değişikliklerle beraber vücudun bu kendini yenileme sürecini azaltabiliyor ancak burada da rejeneratif tıp zarar görmüş dokuları onararak bir asrı aşan sağlıklı bir yaşam sunuyor.

Infinity Regenerative Clinic Başhekimi Dr. Yıldıray Tanrıver, klinikte uygulanan rejeneratif tıp yöntemlerini şöyle açıklıyor: “‘Rejeneratif (yenileyici & gençleştirici), anti-aging (yaşlanma karşıtı), önleyici tıp ve genetik odaklı uygulamalar ile hedef, daha uzun ve sağlıklı yaşama sahip olmak. Uygulanan özel programlarla amaç bu sağlık durumunu süresiz olarak korumak. Bilinenin aksine detoks programları uzun ve sağlıklı yaşam uygulamalarının ancak sınırlı bir kısmını oluşturuyor. Infinity Regenerative Clinic Sağlık Yönetimi Sistemi’ni oluşturan programlar bunun çok ötesinde farklı aşamalar içeren, bedeni yenileme, yeniden yapılandırma, gençleştirme ve yaşam süresini uzatmaya yöneliktir.”

100 Yıl Sağlıklı Yaşam Mümkün
100 Yıl Sağlıklı Yaşam Mümkün

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN