Artık Türkiye’nin Haber Uygulaması Bundle’dayız | Sağlığa Yürü

Artık Türkiye’nin Haber Uygulaması Bundle’dayız

Artık Türkiye’nin Haber Uygulaması Bundle’dayız

Sağlığa Yürü sitemiz artık dünyanın en çok beğenilen ve en iyi haber uygulaması seçilen Budle’da yerini aldı.

Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle 2.5 tamamen yenilenen ara yüzüyle eskisinden de üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Bundle dünyanın her yanından 12 binin üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan haber uygulaması. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, sağlık teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de akla gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

Tamamen Türk geliştirici ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Şık tasarımıyla öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle, daha önce de Play Store tarafından “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

Sağlığa Yürü olarak bizi sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra Sağlığa Yürü’yü aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN