Aslan Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı? | Sağlığa Yürü

Aslan Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı?

Aslan Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı?

Hangi burcun bu süreçten nasıl etkilendiğini ve ne yapması gerektiğini anlatan Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı “Dünya’mızı saran bu gergin olay fiziksel sağlığımızın ve bağışıklık sistemini direkt olarak etkilerken ruhsal ve zihinsel sağlığımıza da etkiliyor elbette.”diyor

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burçları

Bu süreç siz aslanların dönüşüm, kriz ve derin iç değişimi yöneten 8. evinize hükmedecek. Krizler, travmalar, ölüm, boşanma, her türlü büyük yaşam değişikliği gibi derin olaylara karşı koymaya, kontrol etmeye veya yönetmeye çalıştıkça kendinizi daha fazla kaybediyor hissedebilirsiniz. Bu kayıpları büyütebilirsiniz. Korku ve çaresizlik hissiyatı da tüm bu seremoniye eşlik edebilir sevgili Aslanlar. Bizler drama yapmayı seviyoruz bir de… Daha da büyütebiliyoruz olan biteni.

Para harcamakla ilgili, kazanmakla ilgili kaygı ve endişelerimizi yüce bir güce teslim etmeyi öğrenmeliyiz. Ancak o zaman şifa enerjisinin titreşimini arttırabilir ve kendimizi içsel denge ve huzura eriştirebiliriz.

Yine de al-ver dengesinde şaşıyor muyuz? O zaman sağ elinize size ait olan bir obje alın ve onu sol elinize armağan edin. Demem o ki bu durumun bir ilacı, somut bir çözümü yok, balık doğası bizde nasıl çalışıyorsa o konuları şifalandırmak, arındırmak için içsel muhakemelere girmek zorundayız.

Ortak kazançlar, kaynaklar, diğer insanların mali kaynakları, vergiler ve miraslar söz konusu olduğunda kontrolü serbest bırakmalı ve her şeyi yoluna sokmaya çalışmamalıyız.

Aslan Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN