Balık Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı? | Sağlığa Yürü

Balık Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı?

Balık Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı?

Hangi burcun bu süreçten nasıl etkilendiğini ve ne yapması gerektiğini anlatan Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı “Dünya’mızı saran bu gergin olay fiziksel sağlığımızın ve bağışıklık sistemini direkt olarak etkilerken ruhsal ve zihinsel sağlığımıza da etkiliyor elbette.”diyor

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burçları

Sevgili balıklar, yarınlarınız için endişelenmeyin. Aksi halde yarınlarınız sizin için endişelenmeye başlayacak. Akışa teslim olmak ve rahatlamanın tadını çıkarmalısınız. Çünkü hayat sınırsız ve sonsuz kaynak sahibi. Yani dış görünüşünüz, ne yiyeceğiniz, ne giyeceğiniz… Tüm bunlardan daha fazlası hayat.

Bu dönem sizi oldukça etkileyecek. Zihinsel detoks için fikirlerimizi kök inançlarımızla değiştirmeyi denemeliyiz. İsteklerimiz için çaba göstereceğiz, mücadele edeceğiz elbet ama neden olmuyor diye zihinsel travmalar yaşamak yerine akışta kalıp ben en iyisini yaptım, devamında evrene teslim oluyorum demek en doğrusu olacak.

Hayatlarımız hakkında endişelenmeye devam etmek hiçbir çözüm getirmeyecek. Varsın başkaları ne kadar da umarsızsın desin… Onların demesiyle siz umarsız, boş vermiş biri olmuyorsunuz ki! Toplumun baskısına, başkalarının neler düşündüğüne bu kadar fazla boyun eğmemek gerek. Çünkü yaptıklarımızı yine kendimize yapıyoruz.

Var gücümüzle bu dönemin üstesinden geleceğiz. Bir kere evren sizin dilinizden konuşuyor. Endişelendikçe hayatlarımıza bir saat daha eklemeyeceğiz. Yaşam kısa ama sonsuz ve sınırsız. Bunu en iyi kavrayan sizin burcunuz sizin doğanız. Düşünceleri bırakıp, akışa teslim olmayı bu alanlarda denemeliyiz bu süreçte.

Balık Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN