Başak Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı? | Sağlığa Yürü

Başak Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı?

Başak Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı?

Hangi burcun bu süreçten nasıl etkilendiğini ve ne yapması gerektiğini anlatan Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı “Dünya’mızı saran bu gergin olay fiziksel sağlığımızın ve bağışıklık sistemini direkt olarak etkilerken ruhsal ve zihinsel sağlığımıza da etkiliyor elbette.”diyor

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burçları

Her tür ikili ilişkilerinizde planlama, kontrol etme ve çaba gösterme durumuna çekilebilirsiniz bu günlerde. Fakat bu alanlarda endişenizi ve kaygınızı yüce bir güce teslim etmeyi öğrenmelisiniz. Zıt tarafınızdaki Balık burcunun doğasında endişe ve evham hâkim…

Ortaklaşa işler içerisindeyseniz onları size hesap verme haline getirmeyin. Eşleriniz, yakın dostlarınız da buna dâhil. Onlara neredeydin, ne yaptın gibi günlük planlarını sizlere aktarması için eziyet etmeyin. Çaktırmadan sorarak, arayarak, onlar hakkında bilgi edinmeye çalışmayın, onlara güvenin ve endişelerinizi evrenin sistemine teslim edin.

Vekâlet verdikleriniz, danışmanlık aldığınız kişiler, astrologlarınız, danıştıklarınız… Şüpheciliğin ve didiklemenin tüm olumsuzluğu onu yaşatan tarafındır aslında. Size iyi geleceğine inanıp, teslim olmayı denerseniz büyük kazanımlar elde edeceksiniz.

Eğer bu şekildeki davranışlarını iradenizle dizginleyebilirseniz yanılgılarınızın ve hayal kırıklıklarınızın mucizevi şekilde hallolduğunu görebilirsiniz. İdeal eşlerinizle tanışabilir ya da hali hazırda tanıdığınız eşleriniz varsa onların da sizin için idealize olduğunu görebilirsiniz.

Başak Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN