İkizler Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı? | Sağlığa Yürü

İkizler Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı?

İkizler Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı?

Hangi burcun bu süreçten nasıl etkilendiğini ve ne yapması gerektiğini anlatan Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı “Dünya’mızı saran bu gergin olay fiziksel sağlığımızın ve bağışıklık sistemini direkt olarak etkilerken ruhsal ve zihinsel sağlığımıza da etkiliyor elbette.”diyor

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burçları

İkizler, zihnin çok çalışması ve vücudumuzda akciğerleri ve solunum sistemini göstermesi açısından bu süreçte en çok etkilenecek burçlar arasında. Bu süreçte hayatınızdaki otorite figürleriyle, kurumlarla ya da iktidardaki insanlarla ilgili konularda kendinizi mağdur hissedebilirsiniz.

Aynı zamanda ev/iş aksınız olduğu için, kariyerleriniz konusunda diğer burçlardan daha çok kayıp ya da karışıklık yaşayabilirsiniz. Hayatınızın bu alanlarına gelince her şeyi kontrol etmeye veya planlamaya çalışırken aslında teslim olmayı öğrenmelisiniz. Daha başarılı olmak ya da hedeflerinize ulaşmakta daha fazla istikrarlı olmak için yüksek bir güce güvenmelisiniz. Bunu yaptığınız anda, dünyadaki başarılarınız sihirli bir şekilde büyüyecek ve otorite figürleriyle ilgili sorunlarınız gizemli yollarla çözülecek!

Mesleğiniz ve hedefleriniz söz konusu olduğunda, işi Yaradan katına bırakın! Bu, pek tabi “Aman canım olacaksa olur…” dedikten sonra yan gelip yatmak anlamına gelmiyor. Elinizden gelenin en iyisini yapmak ve sonra evrene teslim olmak doğru hamle! Ya da örneğin kariyerinizle ilgili sorunlu ilişkileriniz varsa veya kariyerinizle hayal kırıklığına uğradıysanız, iç sesinize döneceksiniz. Titreşiminizi yücelteceksiniz ve teslim olmayı deneyeceksiniz. O zaman cevaplar ve ipuçları almaya başlayana kadar bir süreliğine pasif durumda kalabilirsiniz sabırsız ikizler. Ama bir süre sonra fırsatlar sizin önünüzde sihirli bir şekilde görünmeye başlar.

İkizler Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN