Koç Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı? | Sağlığa Yürü

Koç Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı?

Koç Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı?

Hangi burcun bu süreçten nasıl etkilendiğini ve ne yapması gerektiğini anlatan Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı “Dünya’mızı saran bu gergin olay fiziksel sağlığımızın ve bağışıklık sistemini direkt olarak etkilerken ruhsal ve zihinsel sağlığımıza da etkiliyor elbette.”diyor

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burçları

Bilinçaltı söz konusu olduğunda sizler teslim olmalısınız. Korkularınızı kontrol edemeyebilirsiniz. 12. Ev tarafından sembolize edilen zayıflıklarınızı ve kötü alışkanlıklarınızı bu dönem kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Gizli suçlamaları, kötü niyetli kişileri ve düşmanlarınızı daha yüksek bir güce teslim etmelisiniz. Burcunuz, yaşamın mistik yanını deneyimleme ve manevi olma kapasitesine sahip aslında. Hem de çok… Çünkü Balık burcu sizlerin haritalarında görünmez dünyalara erişiminizi gösteriyor.

Sezgilerinizi dinlemeli, bu dönem gördüğünüz rüyaları önemsemeli ve genellikle kendi başınıza bir şeyler yapmaya çalışmak yerine bunu istemelisiniz. Görünmez yardım ve güçlü, manevi, yaratıcı çözümler üretebilirsiniz. Hayallerinize teslim olmayı deneyin. Hayallerinizi gerçekleştirebilmek için erişmeniz gereken çözümleri manevi alanlarınızdan bulacaksınız.

Bu süreç; sizlere yabancı gelen yerlere, konulara, gizli düşmanlara ve bağımlılıklara şifa, çözüm bulmak için evrensel bir güce teslim olmayı öğretecek.

Koç Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN