Yay Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı? | Sağlığa Yürü

Yay Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı?

Yay Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı?

Hangi burcun bu süreçten nasıl etkilendiğini ve ne yapması gerektiğini anlatan Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı “Dünya’mızı saran bu gergin olay fiziksel sağlığımızın ve bağışıklık sistemini direkt olarak etkilerken ruhsal ve zihinsel sağlığımıza da etkiliyor elbette.”diyor

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burçları

Bu süreç kariyer ve ev alanınızı tetikleyecek. Balık ve Neptün tetiklemesi sizin ev, yuva hanenizde. Şöyle bir düşünelim: Neden yörük gibi oradan oraya giden, her yeri kendi yuvası gibi görebilen bir doğaya sahipsiniz acaba? Çünkü Balık doğası ev, aile, yuva hanenizi anlatıyor sizlerin haritalarında.

Fakat ait olmakla ilgili problemler de yaşayabilirsiniz. Nerede yaşayacağınızı nerelere aidiyetlik kuracağınızı planlayıp, kontrol etmeye çalışırsanız boşuna efor ve enerji sarf edeceğinizi bilin.

Bu demek değil ki hiç bir şey yapmayacağız, Aman! Nerede sabah orada akşam.. Ama teslimiyet bağını geliştirmemiz gerek. Kendinizi ait olduğunuz alanlara hapsolmuş gibi hissetmek yerine akışa bırakmalı ve olayların bu sorunlar üzerinde çözümü de getireceğine inanmalısınız.

Aile üyeleri ile sorun yaşıyorsanız, durumu kontrol etmeye çalışmak ya da aile üyelerinize/babanıza yönelik talep ve beklentileriniz sadece durumu daha da zorlaştıracak. Onları affetmeye yönelmelisiniz.

Bu süreç size bu gücü alabileceğiniz enerjileri yansıtıyor. Bu alanlara ışık tutuyor. Köklerinizi ne kadar sağlamlaştırırsanız hayata duruşunuz da o kadar güçlü olacaktır. Teslim olmayı ve affetmeyi yeğlediğiniz an sorunlar düzelmeye başlayacak ve aidiyet kurmanız gereken alanları, kendi ailenizi oluşturmayı daha hızlı çözümlerle başarabileceksiniz.

Yay Burcu Coronavirüs İçin Ne Yapmalı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN